База відпочинку “Солені озера”
Найкращий відпочинок в Солотвино, басейн, солені озера
096 611 5555

Відгуки

Сторінок: 1
1) lucian nedelcu Написано June 13th, 2019 - 6:43 PM
Коментарій:
Good evening!

My name is Lucian Nedelcu and i am from Romania. I would like to know the schedule for sunday, 16.06.
And the prices, if it's possible.

Thank you!
Great evening!
2) Марія Написано August 27th, 2018 - 2:37 PM
Коментарій:
Зовсім не сподобалося. Всюди дуже брудно. Людей приймають багато, місця усім не вистачає. Мало лежаків і крісел. Територія мала, я вважаю що туди повинни впускати набагато менше людей
3) Alina Написано August 27th, 2018 - 2:23 PM
Коментарій:
На території будинків чисто , а в самих домівках жах. Таке відчуття що там павутину 100 років не збирали, туалет на дворі зайти неможливо. Ціна 120 грн з особи але якщо вас двоє а ліжка три то оплачується за три ліжка а не за два. З приводу басейнів: у дитячому доки плаваєш можна назбирати кг волосся і в тому подібне, джакузі нормально, от басейн з прісною водою дуже холодний.На прохідній у басейни дуже хамський хлопчина працює таке відчуття що до нього додому прийшли. З цього відпочинку проживаючи на базі Палсір ми задоволені тільки рестораном на території: там працюють дуже виховані і приємні дівчата.
4) Сергій Написано July 29th, 2017 - 1:34 PM
Коментарій:
Вода в більшому басейні не чиста, мало лежачих міст, душ з'єднаний з туалетом. Не сподобалося.
5) Лілія Щирба Написано August 3rd, 2016 - 3:49 PM
Коментарій:
База відпочинку "Палсір" - ідеальне місце для відпочинку всією сім'єю за доступною ціною. Дуже порадував привітний персонал, чистота на території .
Особливо це стало відчутно коли ми обходили бази , щоб обрати де зупинитись для відпочинку. На інших базах навіть на поріг не пускали ознайомитись із територією та басейнами. А на Палсірі привітно запросили . Незважаючи на велику кількість відвідувачів, тут завжди чистота ! Коли відпочиваєш з дитиною це має велике значення ! Порадували атракціони для дітей.
Також мені довелося суміщати роботу з відпочинком через інтернет. В один з днів була якась технічна проблема, але працівники зробили все можливе , та організували точку доступу, за що я їм дуже вдячна !
6) Тетяна Соломаха Написано June 3rd, 2015 - 1:01 PM
Коментарій:
тепла, солона водичка, приємне обслуговування,чиста кімната. Загаряли і купалися і в басейні і у озері.Все сподобалося.База зручна для відпочинку з дітьми. Раджу! Тетяна.Івано-Франківськ.
7) Надія Плетяк Написано July 13th, 2014 - 10:26 PM
Коментарій:
...і це сталося - я купалася))
Закарпатські басейни - це клас!
Я назад нехотя поверталася,
Раджу всім побувати хоч раз! 😊
 Написати відгук 


captcha7
Обновити
* Введіть текст, вказаний на зображені
* Обов’язкові для заповнення поля